'Gerginlik bitsin, Bursaspor zarar görür'
Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Yeşil Beyazlı kulüpte son dönemde yaşanan gergin ortamın dağılması adına çağrıda bulunarak, tartışmanın uzadığı takdirde zararı Bursaspor'un göreceğini söyledi.
BURSASPOR , 13 Ekim 2021 Çarşamba, 08:22
'Gerginlik bitsin, Bursaspor zarar görür'

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Türkiye Spor Yazarları Bursa Şubesi'ne yaptığı ziyarette gündeme dair açıklamalarda bulundu. Yeşil Beyazlı kulüpte son dönemde gelişen olaylarla ilgili konuşan Sakder, "Doğru neyse biz bunun arkasından gitmek zorundayız. Divan olarak doğruları ortaya koymak zorundayız. Kamuoyuna doğru bilgiyi vermek zorundayız. Bir takım kurullar oluşturuyoruz. Bursaspor için herkesle diyaloga girmeye hazırım. Tartışmayı uzattığımız müddetçe bundan zarar görecek olan Bursaspor" dedi.

KEŞKE SIKINTILARI SÖYLESEYDİ

Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur'un Divan Kuruluna yönelik sözlerinin hatırlatılması üzerine Galip Sakder, "Değerli kardeşimiz Emin, bazı şeyler söylemiş. Daha önceden belediye başkanımızla atıştığında söylediği bazı kelimeler var. Biz şunu söyledik; bir konu varsa biz belediye başkanıyla da konuşacağız Bursaspor başkanıyla da. Biz dengedeyiz. Divana gelseydi Emin Bey, 'Biz sıkıntı yaşıyoruz' deseydi. Bu şehri emniyet müdürü var, valisi var herkesi davet edip toplayabiliriz. Doğruyu ortaya çıkartabiliriz" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR