Giderayak Başbakan'ı bombalamaya utanmıyor musun
Çevre Bakanlığı devir teslim töreninde Erdoğan Bayraktar görevini İdris Güllüce’ye devretti. Bayraktar'ın sesi çok sertti ve çok kısa bir açıklama yaparak sözü Bakan İdris Güllüce'ye bıraktı. Devir teslim töreninin ardından ise Bayraktar'ın aracına yaklaşan bir vatandaş 'Giderayak Başbakan'ı bombalamaya utanmıyor musun' diye bağırdı.
GÜNDEM , 26 Aralık 2013 Perşembe, 13:06
Giderayak Başbakan'ı bombalamaya utanmıyor musun

Erdoğan Bayraktar, “Sayın İdris Güllüce’nin bilgi birikimi ve şahsiyetiyle ülkemiz için son derece başarılı çalışmalar uyacağına inanıyorum. Yeni kabinenin hayırlı olmasını diliyorum. Başbakanımıza ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Bundan böyle de 40 yıldır içinde bulunduğum bu kutsal yürüyüşün bilinciyle yolumuza devam edeceğimizi söylüyorum.”dedi.

Açıklamanın ardından Erdoğan Bayraktar'a Resmi Gazete'de yayınlanan görevden alma sorusu soruldu. Bayraktar bu soruya "O konu önemli bir şey değil" yanıtını verdi.

BAYRAKTAR'A ŞOK

Bayraktar bakanlıktan ayrılırken makam aracına yaklaşan bir vatandaş "giderayak başbakanı bombalamaya utanmıyor musun" diye bağırdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR