Gmail ve Youtube çöktü mü? Something went wrong hatası...
Video paylaşım sitesi Youtube başta olmak Google hizmetlerinde erişim sorunu yaşanıyor. Video paylaşım sitesi Youtube ve Gmail sayfasına ulaşılamıyor. Pek çok kullanıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yotube'a ulaşamadıklarını dile getiriyor. Yaşanan sorunun kaynağını merak eden internet kullanıcıları, Yotube'dan açıklama bekliyor. Peki, Gmail, Youtube neden açılmıyor, çöktü mü? Something went wrong hatası ne demek?
TEKNOLOJİ , 14 Aralık 2020 Pazartesi, 15:17
Gmail ve Youtube çöktü mü? Something went wrong hatası...

Sosyal medya devi Youtube'a girmek isteyen kişiler "something went wrong" hatası ile karşı karşıya kaldı. Down detector haritasına göre saat 14.00'ten itibaren kullanıcılar Youtube'a girişte sorun yaşamaya başladı.

Sorunun Türkiye bazlı değil küresel bir sorun olduğu Down Detector haritasında da yerini aldı.

Öte yandan 15.30'dan sonra hizmetlere yeniden erişim sağlanmaya başladı.

YOUTUBE'UN YANI SIRA GOOGLE'IN DİĞER HİZMETLERİ DE ETKİLENDİ

Youtube'un yanı sıra Google'ın diğer hizmetleri arasında yer alan gmail, arama butonu da gecikmeden etkilendi. Konu ile ilgili kısa süre içerisinde açıklama gelmesi bekleniyor.

Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi YouTube ve Gmail'da erişim sorunu yaşanıyor. Youtube'a erişim sağlamaya çalışan kullanıcılar, "Something went wrong" ifadesiyle karşılaşıyor. Google'ın en popüler hizmetlerinden biri olan Gmail'da da benzer bir sorun yaşanıyor.

Video paylaşım sitesi Youtube sayfasına ulaşılamıyor. Pek çok kullanıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yotube'da hata yaşadıklarını dile getiriyor. Global bir sorun yaşayan Youtube'dan henüz resmî bir açıklama gelmedi.

SOMETHİNG WENT WRONG HATASI NE DEMEK?

"Something went wrong" hatası Youtube'da herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında verilen "bir şeyler yanlış gitti" hatası olarak veriliyor.

TWİTTER'DAN YAPILAN PAYLAŞIMLAR

YouTube nolur geri dön...
Ahanda @youtube patladı.
Youtube,Gmail,Discord gibi bir çok sitede erişim sıkıntısı yaşanıyor.
Sen çökemezsin kendine gel!
Sen durduk yere neden çöktün #YouTube
Şimdi, evde tıkılmış kalan çocuklara nasıl anlatacağız bu 'aksiliği'... Umarım geçici bir sorundur ve kısa sürede aşılır...

Erişim sorunu yaşanan tüm Google hizmetleri:

Google arama

YouTube,

Gmail,

Google Drive,

Google Clasroom,

Google Play,

Google Home,

Google Meet

YouTube Music

Google Stadia

Google Hangouts

Google Takvim

Google Haritalar

Google Duo

Blogger

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR