Google Glass AR satışa sunuldu
Google, bir süre önce en yeni artırılmış gerçeklik gözlüğü Google Glass Enterprise Edition 2'yi duyurmuştu. Ardından bazı satış ortaklarıyla anlaşarak satışına başlamıştı. 999 dolarlık fiyat etiketiyle satılan Google Glass AR, şimdi direkt olarak Google tarafından satışa sunuldu.
TEKNOLOJİ , 05 Şubat 2020 Çarşamba, 16:44
Google Glass AR satışa sunuldu

Google Glass AR fiyatı

Google'ın internet sitesinden satışa sunulan gözlüğün satış fiyatı 999 dolar şeklinde. Ancak gerçek gözlük tasarımı ile satın almak isteyenler biraz daha yüksek fiyatla satın almak zorunda kalacaklar.

Ayrıca şunu belirtmemizde de fayda var ki bundan altı yıl önce çıkan ve 1500 dolarlık fiyat etiketiyle satılan ilk Google Glass cihazıyla karıştırılmamalı. O gözlük, son kullanıcı için hiçbir zaman uygun hale gelmedi. Fakat Google Glass AR'ın bu konuda daha başarılı olduğu söylenebilir.

Google'ın iş amaçlı geliştirdiği ikinci nesil sanal gerçeklik gözlüğü, özellikle günlük kullanım için ideal modellerden biri oluyor. Ayrıca inşaat, üretim ya da sağlık alanında çalışmalar yürütenler için daha iyi bir çalışma deneyimi sunuyor. Android üzerine inşa edilen gözlük modelinde, bir önceki modele göre daha iyi donanım özelliklerine ve kameraya yer veriliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR