Gupse Özay'dan şaşırtan mesaj
Yalan Dünya'nın güzel oyuncusu Gupse Özay, Beyaz Show'a katılan Carlos Martin'e olan hayranlığını sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden paylaştı.
MAGAZİN , 24 Mart 2013 Pazar, 16:10
Gupse Özay'dan şaşırtan mesaj

Biscolata erkeği reklamı ile Türkiye'de tanınmaya başlayan İspanyol manken Carlos Martin, önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak olan 'Yağmurdan Kaçarken' dizisi ile atv ekranlarında olacak.

Yağmurdan Kaçarken dizisinin tanıtım çalışmaları için Beyaz Show'a katılan yakışıklı oyuncuya genç kızlar sosyal paylaşım sitelerinden hayranlıklarını belirttiler.

Bu hayranlık belirtenlerin arasında Yalan Dünya'nın güzel oyuncusu da vardı. Gupse Özay, Twitter üzerinden Carlos Martin'e hayranlığını belirtti.

Özay, "Beyaz Show'a Carlos Martin çıktı. Allah sahibine bağışlasın. Teli falan varsa verin bir kutlayayım çocuğu arkadaşça kardeş gibi yani cidden. Çıkışta acaba arabanın bagajına mı kapatsak bunu? Birlikten kuvvet doğar kızlar he? Hep beraber. Suyuna ilaç atın geliyorum" dedi.

Gupse Özay'ın rol arkadaşı İrem Sak ise Carlos Martin'i Twitter'dan takip etmeye başlayan rol arkadaşı ile dalgasını geçti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR