Güzel oyuncu gayrimenkul zengini çıktı
Alman oyuncu Wilma Elles'in gayrimenkul zengini olduğu ortaya çıktı. 16 dairesi ve 1 dükkanı olduğunu söyleyen oyuncu, "Kazancımı en az ikiye katladım" dedi.
MAGAZİN , 11 Şubat 2019 Pazartesi, 16:13
Güzel oyuncu gayrimenkul zengini çıktı

Güzel oyuncu Willa Elles, katıldığı fuarda kazancı hakkında açıklama yaparak, kazandığı paralarla Türkiye'de 16 dairesi ile bir dükkanı olduğunu ve yatırımlarını ikiye katladığını söyledi.

16 DAİRE, BİR DÜKKAN

Kazancıyla Türkiyede gayrimenkule yatırım yaptığını belirten ünlü oyuncuElles, " Almanya'da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya'da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Ben Türkiye'de 16 daire ve bir dükkan aldım. Almanya'da da yatırım yaptım. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım" dedi.

"ÇOK ŞÜKÜR TÜRKİYE'DE YAPTIĞIM YATIRIMLAR EN AZ İKİYE KATLANDI"

Alman oyuncu Wilma Elles, "Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katladı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi" dedi ve şunları söyledi: "Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye'de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR