Güzel oyuncunun Boğaz'da tekne gezintisi
Önce Bodrum'a giden 34 yaşındaki Heard, sonra da İstanbul'a geçti. Güzel oyuncu, İstanbul tatilini ve gezip gördüğü yerleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.
MAGAZİN , 18 Ağustos 2020 Salı, 10:54
Güzel oyuncunun Boğaz'da tekne gezintisi

ÖNCE ÜNLÜ CAMİLERİ GEZDİ

Önce Sultanahmet Meydanı, Ayasofya Camii, Süleymaniye Camii ve Mısır Çarşısı'nı gezen Heard, dün de tekneyle Boğaz turu yaptı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Amber Heard, tekne gezintisi sırasında çekilen hem kendi görüntülerini hem de çevrenin görüntülerini yine takipçileriyle paylaştı.

İSTANBUL'U SEVDİ

Heard paylaşımlarından birine de "Burayı seviyorum" notunu yazdı.

İSTANBUL TURU SÜRÜYOR

Özel bir rehber eşliğinde İstanbul'u gezen Heard, önce Süleymaniye Camii'ni ziyaret etti.

SÜLEYMANİYE CAMİİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Heard, rehberin anlattıklarını dinleyip ona yapının tarihçesi ile ilgili sorular sordu. Heard'ün Süleymaniye Camii'ni ziyareti sırasında çizgili çoraplar giydiği görüldü.

TATİL MUTLULUĞU

Amber Heard, Süleymaniye'nin ardından Ayasofya Camii'ni de ziyaret etti. Sultanahmet Meydanı'nda dolaşırken de Ayasofya Camii'nin önünde tatil coşkusunu yansıtan bir fotoğraf çektirip, bunu sosyal medya sayfasından paylaştı.

"BAHARAT AVI"

Heard, Mısır Çarşısı'nda çektiği bir videoyu da sosyal medya sayfasından paylaştı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Eski eşi Johnny Depp ile olaylı boşanma davasıyla gündemde olan Amber Heard, Londra'daki seri duruşmaların ardından önce Bodrum'a geldi sonra da İstanbul'a geçti. 34 yaşındaki Heard, İstanbul gezisiyle ilgili fotoğraflarını da sosyal medya sayfasının hem "hikayeler" bölümünden hem de ana sayfasından paylaştı.

CAMİLERİN BÜYÜSÜ

İstanbul'un ünlü camilerini gezen Amber Heard, paylaşımında "gününü, İstanbul camilerinin büyüsünün peşinde gezerek geçirdiğini" belirtti.

'DAHA FAZLA AŞIK OLAMAZDIM'

Güzel oyuncu "Bu harika şehre daha fazla aşık olamazdım" diye yazdı.

TAKİPÇİLERİNDEN BEĞENİ YAĞDI

Heard'ün bu paylaşımlarına özellikle Türk hayranlarından beğeni yağdı.

ÖNCE BODRUM SONRA İSTANBUL

Amber Heard. eşki eşi Johnny Depp ile karşı karşıya geldiği davanın görüldüğü Londra'dan sonra önce Bodrum'a gelmişti. Sonra da İstanbul'a geçti.

GERGİN GÜNLER GERİDE KALDI

Depp, kendisini "eşine şiddet uygulamakla "suçlayan İngiliz The Sun gazetesine dava actı. Bu davanın duruşmaları da eski çifti karşı karşıya getirdi. Heard ve Depp mahkeme salonunda birbirlerini aile içi şiddetle suçladı.

TÜRKİYE TATİLİNDE STRES ATTI

Duruşmaların gergin havasından kurtulmak için bir süre Londra'da gezen Heard daha sonra da Bodrum'a geçti. Oradan da İstanbul'a geldi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR