Hadise'den flaş Nur Yerlitaş açıklaması
Modacı Nur Yerlitaş'a ne yanıt vereceği merak konusu olan şarkıc Hadise, sessizliğini Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına bozdu.
MAGAZİN , 21 Aralık 2018 Cuma, 12:20
Hadise'den flaş Nur Yerlitaş açıklaması

Hadise, annesinin yaşadıklarını canlı yayında anlatan Nur Yerlitaş için "Benden özür dilesin" demişti. Ünlü modacı, geçtiğimiz günlerde Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına telefonla bağlandı ve genç şarkıcıdan özür diledi.

Nur Yerlitaş'a ne yanıt vereceği merak konusu olan Hadise, "Özür dilemek büyük bir erdemdir. Kendisine çok teşekkür ederim. Ona da acil şifa diliyorum. En kısa sürede sağlığına kavuşur. Affettim tabii ki. Bu konu özel bir konuydu, bambaşka bir yere taşındı. Sağ olsun diyorum, sağ olsun yani. Bir yerde karşılaşırsam selamlaşırım. Ben öyle bir insan değilim" ifadelerini kullandı

Hadise'nin gündem oluşturan açıklamaları şöyle:
"Ben ailemle alakalı konunun bu kadar uzun konuşulacağını düşünmemiştim. Tüm samimiyetimle bir kere yazılı, bir kez karşınıza geçip düşüncelerimi paylaştım. Daha fazla üzerine konuşmak istemiyorum. O zaman da demiştim, bir aile bir süreçten geçince tabii ki de sancılar olur, bir şeyler olur. Biz aile olarak bundan çok güçlü çıkacağız. İnşallah o yola doğru gidiyoruz."

"Benim de özelim, o yüzden çok detaya girmek istemiyorum. Hiçbir zaman 'küslük var' demedim. Bir aile olarak bir şey yaşadık ve bunun içinden güçlü çıkacağız."

"Altın Kelebek sonrası kardeşimin bir açıklaması olmamış. Klibi Hülya çekti. Tabii ki ona teşekkür edeceğim. Çok saçma olurdu orada teşekkür etmeseydim. Onunla çok güzel kliplere imza attık. O teşekkürü hak ediyordu. Bundan sonra da yan yana olacağız. Profesyonel anlamda bir arada değiliz artık ama kardeş olarak yan yana olacağız."

"Ben 'O Ses Türkiye'de bile 'Anne' şarkısı çıkınca ağlarım. Acun bana 'montaja çıkaralım istersen' der. Ben 'asla' derim. Neysem oyum. Duygulandığımda ağlarım, üzüldüğümde ağlarım. Ağlayan bir insanım, ama gülmeyi de çok severim. 'Sınanıyorum' diyorum bazen. Bazen Allah'a 'Bu da benim sınavım' diyorum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR