Hadise'ye hakaret dolu mesaj!
Sosyal medyada yaşı küçük bir kullanıcı, Hadise'ye "Senden nefret ediyorum, yeter ya artık Murat ve Aslı'nın arasına girme" şeklinde mesaj attı. Ünlü şarkıcı, hakaret dolu mesaja Instagram sayfasından yanıt verdi.
MAGAZİN , 09 Şubat 2019 Cumartesi, 15:20
Hadise'ye hakaret dolu mesaj!

Hadise, bir takipçisinden gelen "Senden nefret ediyorum, yeter. Artık Murat ve Aslı'nın arasına girme" şeklindeki mesajı sosyal medyada ifşa etti.

"SAYGI VE EDEP!"

Aslı Enver ve Murat Boz'un çok sevdiğini vurgulayan şarkıcı, "İsmini sakladım küçük kız. Eminim annen, baban, ailen görseler şu mesajını üzülürler, utanırlar hatta. Sosyal medyada küçücük çocukların neden hesapları var? Biraz daha dikkatli olmamız gerekmiyor mu sizce? Konu uzun konu. Son kez yazıyorum! Murat benim canım arkadaşım. Aslım'ı da çok seviyorum. Kendi kendinize hayaller kurup gruplar oluşturmayın çocuklar. Yeter! Saygı ve edep! Lütfen rica ediyoruz! Kimseye kendimizi anlatmak zorunda değiliz ayrıca. Ama bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık mesajlarınızı okuyor, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR