Hafta sonu planı yapan Bursalılar bu uyarıya dikkat!
Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmezken, yurdun batısında yağmurlar etkili olacak. Marmara'nın kuzey ve batısı, kıyı Ege, Batı Akdeniz ile Yalova, Bursa, Manisa, Uşak, Denizli ve Kütahya çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İstanbul'da ise gece saatlerinde başlayan yağmurların gün boyu etkili olacağı tahmin ediliyor.
BURSA , 23 Kasım 2019 Cumartesi, 09:34
Hafta sonu planı yapan Bursalılar bu uyarıya dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın kuzey ve batısı, Kıyı Ege, Batı Akdeniz ile Yalova, Bursa, Manisa, Uşak, Denizli ve Kütahya çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Antalya'nın doğu kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, Karadeniz'in iç kesimleri ve İç Anadolu'da yer yer pus hadisesi bekleniyor.

BURSA SAĞANAK YAĞIŞLI

Bursa'da bugün hava öğle saatlerine kadar hafif sağanak yağışlı sonrasında ise parçalı bulutlu. Hava sıcaklığı ise 10 ila 17 derece arasında değişecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR