Hakan Sabancı ile sevgili olduğunu iddiası olan Aygün Aydın 'pazarlık' mesajlarıyla ifşa oldu
Hakan Sabancı ile ilişkisi olduğunu iddia eden ve Sabancı'ya veda paylaşımıyla gündeme gelen Aygün Aydın, bu kez de pazarlık yaptığı ileri sürülen yazışmalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Aydın, söz konusu yazışmaların kendisine ait olmadığını söyledi.
MAGAZİN , 05 Mayıs 2021 Çarşamba, 11:28
Hakan Sabancı ile sevgili olduğunu iddiası olan Aygün Aydın 'pazarlık' mesajlarıyla ifşa oldu

Hakan Sabancı'nın başka kızları beğenmesi üzerine mesajlarını ifşa eden Aygün Aydın, yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Aydın, bu kez de yaptığı pazarlık yazışmalarıyla gündeme geldi.

İddiaya göre, pazarlık yazışmaları yapan Aygün, HES koduna kadar bilgilerini veriyor. Devam eden yazışmalarda Aygün'ün fiyat anlaşması yaptığı ve beraberinde 3 kızın da olacağı bilgisi yer alıyor.

SEREN SERENGİL, ANNESİNE SESLENDİ

Mesajların canlı yayında paylaşılmasının ardından Aygün Aydın'ın annesine seslenen Seren Serengil, "Yazık günah bu kız kötü yolda" ifadelerini kullandı.

ÇOK GEÇMEDEN AYGÜN AYDIN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Aygün Aydın, ortaya atılan iddiaların ardından, ''Hakkımda atılan iftira ve yalan haberleri sözde kanıtlamak için iddia edilen konuşmalar benim telefon numarama ait değildir! Bu tamamıyla o kanalın reyting almak ve açacağım dava sürecinde kamuoyunu etkilemek için uydurduğu bir kumpastır. Lütfen prim vermeyin!'' ifadelerini paylaştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR