Harmancıklı öğrencilere destek
Bursa Kent Konseyi (BKK) Eğitim Çalışma Grubu’nun organizasyonuyla Harmancıklı öğrencilere ‘Motivasyon, Özgüven ve Başarı’ konuları anlatıldı.
BURSA , 24 Mayıs 2015 Pazar, 14:22
Harmancıklı öğrencilere destek
BKK Eğitim Çalışma Grubu, kırsal kesimde eğitim gören dezavantajlı öğrencilerin üniversite hazırlanmalarına yardımcı olabilmek amacıyla çeşitli programlar düzenliyor. Harmancık Kaymakamlığı, Harmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Uludağ Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen etkinlikte Harmancık 75. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine Bursa Kent Konseyi Çınar Camlı Salonu’nda motivasyon, özgüven ve başarı konuları anlatıldı. Eğitim öncesi BKK ofislerini gezen öğrenciler, BKK Başkanı Semih Pala’dan yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı. BKK Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, desteklerinden ötürü BKK Eğitim Çalışma Grubu’na teşekkür etti.

Eğitim ardından Enerji Müzesi, Tekstil Müzesi, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Orhangazi ve Osmangazi türbeleri ile Uludağ Üniversitesi Eğitim, Veterinerlik ve Spor Fakültelerine gezi düzenlendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR