Harun Tekin'den transfer iddialarına net yanıt
Antalya yolculuğu öncesi Fenerbahçe söylentilerinin sorulması üzerine Harun Tekin, Bursaspor ile 3 yıllık daha sözleşmesi olduğunu hatırlatarak, "O konularla alakalı benimle ilgili bir şey yok" dedi.
BURSASPOR , 20 Mayıs 2017 Cumartesi, 05:00
Harun Tekin'den transfer iddialarına net yanıt

Barış YALIM'ın haberi

Bursaspor'un milli kalecisi Harun Tekin, Antalya deplasmanı öncesi hakkında çıkan transfer iddialarına açıklık getirdi. Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında oynayacakları karşılaşma öncesi Yenişehir Havaalanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yetenekli eldiven, Antalyaspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "İyi bir ekibe karşı oynayacağız ama oradan 3 puanla dönüp, ligin kalan 2 haftasını rahat şekilde geçirmek istiyoruz" dedi.

2020'YE KADAR SÖZLEŞMEM VAR

Geçen hafta Beşiktaş karşısında çok iyi mücadele ettiklerini hatırlatan Harun, "Bu mücadelemizi Antalya'da da sürdürürsek rahat geçeceğini düşünüyorum" şeklinde konuştu. Harun, transferde adının Fenerbahçe ile anılmasının hatırlatılması üzerine ise şu ifadeleri kullandı: "Daha önce de hakkımda çok iddialar çıkmıştı. Sonuçta bana gelen bir şey olamaz çünkü Bursaspor ile 3 yıllık sözleşmem var. 2020'ye kadar daha yeni uzattım sözleşmemi. O konularla alakalı benimle ilgili bir şey yok."

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Antalya deplasmanı öncesi Yenişehir Havaalanı'nda Harun Tekin ile bir araya gelerek görüşmede bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR