Hastalara bakmayan doktorları kahvaltı yaparken görüntüledi!
İstanbul Sultangazi'de bir vatandaş, hastalara bakmak yerine kahvaltı yapan doktorları cep telefonu ile görüntüledi. O esnada görüntü alınmasına kızan bir doktor, "Burayı çekmeye hakkınız yok, sizi dava edeceğim" diyerek vatandaşa çıkıştı.
GÜNDEM , 23 Kasım 2019 Cumartesi, 17:24
Hastalara bakmayan doktorları kahvaltı yaparken görüntüledi!

Sultangazi'deki Cebeci Sağlık Ocağına gelen bir vatandaş, doktorların hastalara bakmak yerine kahvaltı yaptıklarını iddia etti. O anları cep telefonuyla kaydeden vatandaş, doktorların yanına giderek kahvaltı yaptıklarını cep telefonu ile görüntüledi.

"AŞAĞIDA KAHVALTI YAPIYORLAR"

İddiaya göre, sağlık ocağına gelen bir vatandaşlar sıra almak için görevli memurun yanına gitti. O esnada diğer hastaların doktorları beklediğini gördü. Bekleyen hastalardan birisine "Neden bekliyorsunuz?" demesi üzerine "Aşağıda kahvaltı yapıyorlar" cevabını aldı. Bunun üzerine vatandaş cep telefonu ile video çekmeye başladı.

"SİZİN KAHVALTI SAATİNİZ VAR MI?"

Cep telefonu kamerasıyla girdiği odada bulunan doktorlara "Sizin kahvaltı saatiniz var mı?" diye soran kişiye, doktorlardan birisi "yok" cevabını verdi. Odada bulunan doktorlardan birisi "Hastalarımızı bitirdik. Benim hastam yok" cevabını verdi.

GÖRÜNTÜ ALINDIĞINI GÖRÜNCE ÇOK KIZDI

O anları görüntülediği esnada bir doktor, "Burayı çekmeye hakkınız yok, sizi dava edeceğim" demesi üzerine vatandaş "Ben de size dava açacağım" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR