Havalimanında yeni hizmet! Saat 9 euro...
Yurt dışında birçok havalimanında hayata geçen uyku kabini uygulaması İstanbul Havalimanı'nda da başladı. İlk kez müşterilere sunulan hizmetin saati 9 euro olarak belirlendi.
EKONOMİ , 12 Ocak 2020 Pazar, 14:42
Havalimanında yeni hizmet! Saat 9 euro...

Yurt dışında birçok havalimanında hayata geçen uyku kabini (sleepod) uygulaması İstanbul Havalimanı'nda başladı. Yolcular,bu hizmetten 9 euro karşılığında bir saatliğine yararlanabilecek.

İstanbul Havalimanı, uçuşu rötar yapan ya da uzun süre beklemeli transit yolcuların daha rahat etmesi için İGA Sleepod uygulamasını hizmete sundu. Havalimanında, dış hatlar gidiş terminali salonunun sessiz bir bölümüne kurulan uyku yatakları ile yolcular uçaklarını beklerken uykularını da almış olacak.

SAATİ 9 EURO

İGA Sleepod'lardan yararlanmak isteyen yolcular, 9 euro karşılığında bir saatliğine bu imkandan yararlanabilecek. Eğer yolcu battaniye, yastık ve yastık kılıfı talep ederse bu durumda 2 euro daha ödeyecek.

TEK KULLANIMLIK ÇARŞAF VERİLECEK

Hijyen konusunu ön plana alan havalimanı işletmecisi İGA, her yolcuya tek kullanımlık çarşafları da ücretsiz verecek. Yolcuların yanındaki eşyalarını koymaları kabininin altında bir bagaj yeri bulunan sleepod'larda ayrıca telefon ve diğer elektronik eşyaların şarj edilebilmesi için bir de priz bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR