Hayko Cepkin, İstanbul'u terk etti
İstanbul'un kalabalığına ve trafiğine dayanamayan Hayko Cepkin, Kuşadası'na taşınırken, "Artık sevdiğim şeylere ilgi gösterecek zamanım var" dedi.
MAGAZİN , 04 Mart 2017 Cumartesi, 11:07
Hayko Cepkin, İstanbul'u terk etti

Posta Gazetesi'nden Işıl Cinmen'e röportaj veren Hayko Cepkin, "Buraya kadarmış İstanbul" dediği anı anlattı.

Ünlü rock'çı, "İstanbul'un yaşanacak hali kalmadı. Gitmesem başınıza bela olacaktım. Beşiktaş'ta trafikteydim. Motorla olmama rağmen ilerleyemiyorum. Kontağı kapattım. Motoru yolda bıraktım, gittim. Zamana yazık oluyormuş gibi hissettim. İnsanlar agresif, çok sinirli" şeklinde konuştu.

Hayko Cepkin, "Durdum ve kendime 'hadi aslanım gidiyoruz' dedim. Kuşadası'na taşındım, özgürlüğümü ilan ettim. Şimdi bahçem, toprağım var. 6 köpeğim, bir eşeğim, bir horozum, 30 tavuğum, onlarca kedim var. Her şeyden önemlisi sevdiğim şeylere ilgi gösterecek zamanım var. İstanbul'da yaralı bir köpek gördüğümde bezen istesem de onlara yardım edemiyordum. Şimdi barınak gibi bir yerim var. Hayvanların başı dertte olduğunda onlarla ilgilenebiliyorum. Ceviz ağacının ne zaman ilaçlanacağını, zeytin ağacının ne zaman nasıl zeytin vereceğini biliyorum" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR