Helal olsun size
Bursagücü Ampute Futbol Kulübü ile Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği dün Dünya Engelliler Günü etkinliği kapsamında gösteri maçı gerçekleştirdi.
BURSA'DA SPOR , 05 Aralık 2018 Çarşamba, 08:03
Helal olsun size

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında dün Ampute Futbol Süper Ligi'nde mücadele eden Bursagücü Ampute Futbol Kulübü ile Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği gösteri maçı yaptı. Hüdavendigar Kent Parkı Mihraplı Spor Tesisleri'ndeki maçta başlama vuruşunu Bursagücü Ampute Futbol Takımı'nın Başkanı Faruk Kuzu ile Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi Evke yaptı. Mücadelede Bursasporlu şöhretlerin takımında Erkan Özen, Cemil Alabaş, Mustafa Çiçek, Ahmet Kılıç, Ahmet Yurtseven, Ercan Bayraktar görev aldı.

ŞÖHRETLERE TEŞEKKÜR

Oldukça renkli görüntülerin ortaya çıktığı ve skorun tutulmadığı maçın ilk yarısında Bursagücü Ampute Futbol Kulübü ile Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği karşı karşıya gelirken, ikinci yarıda ise 2 takım da karma oyunculardan oluştu. Karşılaşma sonrası konuşan Bursagücü Ampute Futbol Kulübü Başkanı Faruk Kuzu, "Yaklaşık 5 yıldır bu organizasyonu yapıyoruz. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Bursasporlu şöhretlerimize çok teşekkür ederim" dedi. Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi Evke ise böyle bir organizasyonda yer almaktan gurur duyduklarını belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR