Her şey saniyeler içerisinde oldu! Yakıt alan aracın çalınma anı kamerada
İstanbul Kadıköy'de bir araç, benzin istasyonunda yakıt aldığı sırada bir şahıs tarafından çalındı. Saniyeler içerisinde gerçekleşen hırsızlık anı güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi.
GÜNDEM , 29 Ağustos 2020 Cumartesi, 11:15
Her şey saniyeler içerisinde oldu! Yakıt alan aracın çalınma anı kamerada

Kadıköy'de benzin istasyonunda panelvan araç yakıt aldığı sırada şüpheli bir kişi tarafından çalındı. Pompaya takılı aracın çalınma anı kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

YAKIT YÜKLENİRKEN, SÜRÜCÜ MARKETE GİRDİ

Olay geçtiğimiz günlerde öğle saatlerinde Kozyatağı'nda bir benzin istasyonunda meydana geldi. İddialara göre 34 BGC 716 plakalı panelvan aracın sürücüsü yakıt almak için benzin istasyonuna girdi. Pompada yakıt alındığı sırada sürücü istasyonun marketine girdi. Bu sırada şüpheli bir kişi benzin istasyonunda dolaşmaya başladı. Şüpheli aracın yanına kadar giderek anahtarın üzerinde olduğunu fark etti. Bir süre çevredekilerin uzaklaşmasını bekleyen şüpheli daha sonra pompaya takılı aracı çalarak benzin istasyonundan ayrıldı.

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan hırsızlık benzin istasyonun kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şüpheli pompaya takılı araca binerek hızla uzaklaşıyor. Polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR