Her şeyi bırakıp gitmişti! Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Alp Kırşan bakın şimdi ne yapıyor
Ünlü sunucu Alp Kırşan, 2018 yılında ani bir kararla Acun Medya'dan ayrılarak herkesi şaşırtmıştı. Ailesine vakit ayırmak istediğini söyleyen sunucu, Bodrum'a yerleşerek tabiatla iç içe bir yaşamı tercih etti.
MAGAZİN , 22 Eylül 2021 Çarşamba, 15:56
Her şeyi bırakıp gitmişti! Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Alp Kırşan bakın şimdi ne yapıyor

2011-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı'nın birçok projesinde yer alan Alp Kırşan, ani bir kararla Acun Medya'dan ayrılarak sevenlerini üzmüştü. Başarılı sunucu, sevdiklerine daha fazla vakit ayırmak istediğini söyleyerek, ailesiyle birlikte Bodrum'a yerleşti.

İŞTE ALP KIRŞAN'IN YENİ HAYATI

2018 yılında Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Alp Kırşan, şimdilerde Akdeniz'in tadını çıkarıyor.

Daha önce Survivor'da sunuculuk yapan Alp Kırşan, 5 yıl boyunca Dominik'te kalmıştı. Ünlü sunucu, adadan döndükten sonra ailesini çok özlediğini fark ederek istifa kararı almıştı.

Oyuncu Zeynep Dörtkardeşler ile 2014 yılında dünyaevine giren Kırşan'ın mutlu bir aile hayatı var.

Kırşan, eşine olan sevgisini her fırsatta dile getiriyor.

2011 yılında Acun Ilıcalı ile tanışınca hayatı değişen Alp Kırşan, Acun Medya'dan ayrılma sürecini şu sözlerle anlatmıştı:

''Survivor'dan ayrılma kararımı son 'Survivor' bittikten sonra ailemle buluştuğum an aldım. Onları çok özlediğimin farkına vardım. Ve onlarsız yapamayacağımı anladım. Sanırım "Kariyer mi yoksa aile mi?" sorusuyla o anda yüzleştim.''

''Aileye ikinci çocuğumuzun da katılmasından sonra eşimin ve çocuklarımızın bana daha çok ihtiyaçları olacağını gördüm. Türkiye'de, onların yanında olmayı seçtim. Bu düşüncemi Acun ağabey ile paylaştım, o da anlayışla karşıladı. Asla bir kırgınlığım olmadı, olamaz da. Acun Ilıcalı ömrümün sonuna dek ağabeyimdir.''

Şimdilerde sakin ve huzurlu bir hayat süren Kırşan, masalsı yaşamından kareleri takipçileriyle paylaşıyor.

Alp Kırşan, ünlü camiasıyla da sık sık bir araya geliyor.

Ünlü sunucu, kendi adını taşıyan YouTube kanalına çeşitli içerikler üretiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR