Hırsızların bu rahatlığı pes dedirtti!
Bursa’da giyim mağazası sahibi Sami Ç. önceki gün işyerinin kapısını içeriden kilitleyip, uyumak için arka bölümdeki odaya geçti.
BURSA , 01 Temmuz 2016 Cuma, 11:10
Hırsızların bu rahatlığı pes dedirtti!
Bu sırada mağazanın önünden geçen 25 yaşlarındaki bir kişi elindeki tornavida ile açmak için kapıyı zorlarken arkadaşı da gözcülük yapmaya başladı. Gürültüyü duyunca odadan çıkan Sami Ç.'yi gören hırsız, bir anda şoke oldu ve kaçtı. Polis, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen hırsızlık girişimi sonrası, şüphelinin kimliğini araştırıyor.

\"\"

Merkez Osmangazi İlçesi Çırpan Mahallesi’nde giyim mağazası bulunan Sami Ç., kapısını içerden kilitlediği işyerinin arka bölmesine geçerek uyudu. İşyerine gelen iki kişiden biri dışarıda gözcülük yaparken, diğeri ise çantasından çıkardığı tornavidayla açmak için kapıyı zorlamaya başladı.

\"\"

Gürültüyü duyunca odadan mağazanın içersine giren işyeri sahibini karşısında gören hırsız şaşkınlık içinde kendisine gözcülük yapan kişi ile birlikte kaçtı. 

Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen hırsızlık girişimi ile ilgili soruşturma başlatıldı. Kamera görüntülerini izleyen polis 25 yaşlarındaki iki şüphelinin kimliğini araştırıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR