İbrahim Tatlıses mi şikayet etti? Oğlunun neden karakolluk olduğu netleşti
Bodrum'da karakola giderek ifade veren İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı'nın neden karakolluk olduğu netleşti. İbrahim Tatlıses'in Bodrum'daki bir arsasını satacak oğlu Ahmet Tatlı ile arsayı alacak kişiler arasında tartışma çıktığı öğrenildi. Konuyla ilgili konuşan Tatlıses'in oğlu "Var öyle bir şeyler. Ama sulh oluyor" dedi.
MAGAZİN , 20 Haziran 2020 Cumartesi, 21:56
İbrahim Tatlıses mi şikayet etti? Oğlunun neden karakolluk olduğu netleşti

İHA muhabirinin "Emniyette neden ifade verdiniz?" sorusu üzerine Ahmet Tatlı, "Olur böyle şeyler. Bodrum'da tatildeyiz" dedi. Tatlıses, arsa anlaşmazlığı sorusuna ise, "Vardı öyle bir şeyler. Ama sulh oluyor" şeklinde cevap verdi.

İBRAHİM TATLISES'İN OĞLUNDAN ŞİKAYETÇİ OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

İbrahim Tatlıses, olay günü sosyal medya hesabından, "İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da bizde rahatlasak ama yakınım biliyorum tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çokta seviyorum be arkadaş, neden" açıklamasını yapmıştı. Tatlıses'in açıklamasından kısa bir süre sonra Ahmet Tatlı'nın Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek ifade vermesi kafaları karıştırmıştı. İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı hakkında şikayetçi olduğu iddia edilmişti.

"AHMET KÖSTEBEK OLAMAZ"

İddiaların ardından İbrahim Tatlıses, sosyal medyadan oğlu Ahmet Tatlı ile olan fotoğrafını paylaşarak, köstebeğin oğlu olmadığını açıkladı. İbrahim Tatlıses açıklamasında, "Dün Twitter'dan paylaştığım bir yazımın bugün çok yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu üzülerek gördüm. Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses'e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Olaylar zamanlama açısından tamamen bir tesadüften ibarettir. Oğlum Ahmet hiçbir zaman köstebek olmamıştır, olamaz da! Ahmet'im benim ilk göz ağrım ve kıymetlimdir. Oğlum da, ben de her zaman birbirimizin yanında 'dağ' gibi durmuşuzdur, ölene kadar durmaya da devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR