İç çamaşırlı fotoğraflarını eleştirenlere bikinili pozla yanıt!
Tüm dünyada kadınlara yönelik şiddet, taciz ve tecavüz olaylarının sayısının artmasından sonra sosyal medyada farkındalık yaratmak için yeni bir akım başlatıldı. Birlikte ve güçlü olduklarını savunan ünlü-ünsüz tüm kadınlar "challenge accepted" akımıyla birbirlerine meydan okudu. Oyuncu Serel Yereli'nin ayna karşısında iç çamaşırıyla yaptığı meydan okuma ise eleştiri yağmuruna tutuldu.
MAGAZİN , 29 Temmuz 2020 Çarşamba, 19:57
İç çamaşırlı fotoğraflarını eleştirenlere  bikinili pozla yanıt!

Pınar Gültekin'in eski erkek arkadaşı tarafından vahşice katledilmesinden sonra kadına şiddete ses çıkartmak için sosyal medya "challenge accepted" hareketinin etkisiyle siyah-beyaz fotoğraflarla doldu.

Akım iç çamaşırlı fotoğrafını paylaşan Serel Yereli'nin başına bela açtı. Gelen eleştirilerin sonra güzel sanatçı bu seferde bikinili pozlarını koyarak yapılan yorumları umursamadığını söyledi.

'SİZDEN KORKAN SİZİN GİBİ OLSUN'

Yaz tatilini Türkiye'de geçirmek için bavul hazırlamaya başlayan Serel Yereli bu anları manidar bir paylaşımla takipçilerine duyurdu. İç çamaşırlı fotoğrafına yapılan olumsuz eleştirilerin ardından Serel Yereli adeta rest çekti. Bikinili pozunu paylaşan Serel Yereli, "Artık tamamen saldım. Zamanında neden çekinmişim hayret. Sizden korkan sizin gibi olsun. Beğendim koyuyorum. Çıplak, giyinik, evde, mutfakta, sokakta... Canım ne zaman, nasıl isterse. End of story (hikayenin sonu)" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR