İftar vakti anne ve babasının boğazını keserek öldürdü!
Gaziantep'te sahur vakti cinnet getiren bir kişi, anne ve babasını bıçaklayarak öldürdü. Anne ve babanın cenazesi, şüphe üzerine bugün iftardan sonra bulundu.
GÜNDEM , 21 Mayıs 2018 Pazartesi, 01:58
İftar vakti anne ve babasının boğazını keserek öldürdü!

İddiaya göre, İstanbul'da çalışan ve Ramazan ayı nedeniyle ailesinin yaşadığı Gaziantep'in İslahiye ilçesi Sulunağara mahallesine gelen M.U (27) sahur vakti tartıstığı babası Ali Uçar'ın(61) boğazını keserek öldürdü. Daha sonra mutfakta yemek hazırlayan annesi Nezihe Uçar'ı da bıçak darbeleriyle öldürdü. Babasının cesedi camdan gözükmemesi için halıya saran M.U. iftar vaktine kadar cenazlerle birlikte evde kaldı.

İftar için yemek getiren komşuların sordukları ailesinin çok güzel yerde olduğunu söylen M.U., komşularının şüphesi uzerine iftar yemeğinin ardından babasının aracına binerek kaçtı. Amcası olan ve mahalle muhtarı Ramazan Uçar, jandarma ile birlikte eve girdi. Oturma odasında kardeşi Ali Uçar ve mutfakta yengesi Nezihe Uçar'ın cansız bedenini buldu.
Jandarma ve savcılık incelemesinin ardindan karı kocanın cenazeleri İslahiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. M.U., ise babasına ait 31 KEK 35 plakalı araç ile 1 Nolu Mülteci kampı yanındaki uygulama noktasında yakalanarak gözaltına alındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR