İlişkilerini yalanlıyorlardı! Yakalandılar
Sarp Levendoğlu, uğruna eşi Birce Akalay'dan boşandığı iddia edilen Derya Şensoy'la ilk kez önceki akşam görüntülendi. İkili, Fenerbahçe ile Real Madrid arasında oynanan Euroleague final-four maçını birlikte izledi.
MAGAZİN , 21 Mayıs 2017 Pazar, 10:28
İlişkilerini yalanlıyorlardı! Yakalandılar

Sarp Levendoğlu, "Deliormanlı" filminde eşini oynayan ve o çekimler sırasında yakınlaştığı iddia edilen Derya Şensoy'la önceki gün Sinan Erdem Spor Salonu'ndaydı. Fenerbahçe-Real Madrid basketbol maçını izlemek isteyen ikili, basının dikkatini çekmemek için spor salonuna ayrı araçlarla geldi ve VIP bölümünde oturmak yerine normal tribüne geçti.

Ancak çıkışta hayranlarının isteğini kırmayıp fotoğraf çektirmek için bekleyince kaçış macerası sona erdi. Basın mensuplarının dikkatini çeken iki oyuncu, patlayan flaşlar karşısında kısa sureli bir panik yaşadı. O sırada Derya Şensoy'un ailesini kastederek "Ben bizimkilere ne diyeceğim şimdi" dediği duyuldu. Levendoğlu ise onu şu sözlerle sakinleştirdi: "Seni çok seviyorum. Olacağı vardı ve oldu. Daha fazla uzamadan gidelim." İkili daha sonra koşar adım spor salonundan ayrıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR