İnegöl'de 5 okula beyaz bayrak
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı arasında yapılan iş birliği protokolü çerçevesinde İnegöl’den 4 ilköğretim okulu ve 1 anaokulu “beyaz bayrak” almayı hak kazandı.
BURSA , 25 Mayıs 2012 Cuma, 11:53
İnegöl'de 5 okula beyaz bayrak

Beyaz bayrakları almaya hak kazanan okullara ödülleri, önceki gün düzenlenen törenle verildi. Özel Altın Nesil Okullarında düzenlenen törende bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk, beyaz bayrak almayı hak kazanan okulların idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederek, "Demek ki okullarında farklı çalışmalar yapmışlar. Fedakar bir şekilde çalışmışlar. Bir önceki duruma ve diğer okullara göre daha fazla puan elde etmişler. 5 tane beyaz bayrağı İnegöl'e taşımışlar. 2 yıl boyunca da bu bayrağı okullarında dalgalandıracaklar. Dolayısıyla 5 beyaz bayrak ödülünü alan okul müdürlerimizi, müdür yardımcılarını, öğretmenlerini ve öğrencilerini tebrik ediyorum" diye konuştu.

Şakirlakşe İlköğretim Okulu, Şükrü Nailipaşa İlköğretim Okulu, TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, Tahtaköprü İlköğretim Okulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu'na beyaz bayrakların teslim edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR