Instagram grupları için beklenen özellik
Her bir sosyal medya platformunun farklı bir amacı olsa da genel olarak hepsi sizi arkadaşlarınızla daha fazla iletişim kurmaya ve etkileşim almaya yönlendiriyor. Bunun yollarından biri de grup mesajları. Instagram grup mesajları için önemli bir eksiklik yeni güncelleme ile kapanacak.
TEKNOLOJİ , 07 Ocak 2020 Salı, 15:49
Instagram grupları için beklenen özellik

Bir grup mesajlaşmasında, kişiye bildirim göndermek istiyorsak o kişiyi etiketlememiz gerekiyor. Ancak, gruptaki kişilerin tamamının mesajı görmesini istiyorsak bunun şimdilik bir çözümü yok. Şimdilik diyoruz çünkü Instagram bu sorunu çözmek için çalışmalara başladı.

Twitter'daki isabetli sızıntıları ile bilinen Jane Manchun Wong, bu kez Instagram grup mesajları için yeni bir özelliği ortaya çıkardı. Bu paylaşıma göre Instagram, grup mesajlarında herkese bildirim atmanın yollarını arıyor.

Şimdilik şirket cephesinden ortaya çıkan resmi bir bilgi olmasa da sızıntıdaki fotoğraf, 'Sohbetteki herkese bildirim gönder' seçeneğini karşımıza çıkardı. İlerleyen zamadan Instagram tüm testleri bitirip bu özelliği devreye alacaktır.

Bu arada grup sohbetindeki herkese tek bir hareket ile bildirim gönderme seçeneği şimdilik WhatsApp'ta da bulunmuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR