iPhone 5'in kasasını satıyorlar
Apple’in Ağustos veya Eylül’de piyasaya sürmesi beklenen ve iPhone 5’in kasasına ait olduğu iddia edilen bir video internete düştü. Videoyu internete koyan site, elindeki kasaları 700 dolara satışa çıkarırken, kasalar kısa sürede tükendi.
DÜNYA , 08 Haziran 2012 Cuma, 15:32
iPhone 5'in kasasını satıyorlar
Mobil cihazlar için parça satan ETrade Supply firmasının internete koyduğu videoda, yeni nesil iPhone’un olası kasası gösteriliyor. Wired ve diğer sitelerin verdiği bilgiye göre, videodaki kasa, geçmişte internete sızdırılan birçok fotoğraf ile uyuşuyor.

Daha da önemlisi, görüntülerdeki kasa, iPhone 5 hakkında en çok tartışma konusu olan yeniliğin gerçeğe dönüşeceğini öne sürüyor: Daha geniş bir ekran. Yine de analistler videonun çok fazla dikkate alınmaması gerektiği görüşünde.

Wired sitesine konuşan Gartner araştırma şirketinin analisti Charles Golvin, “Bu parça Apple veya bir tedarikçisinden geliyor olabilir. Aynı zamanda, gerçek ürüne ait olmasa da bir tasarım çalışmasının ürünü olabilir... Apple, nihai ürüne belirmeyen çok fazla tasarım ve model yapıyor” dedi.

ntvmsnbc

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR