İrem Derici: Beni bir öldüremediniz!
Ünlü şarkıcı İrem Derici İstinyePark'da objektiflere takıldı. Sivri dilli cevaplarıyla bilinen Derici, muhabirlere poz verip sohbet etmeyi de ihmal etmedi.
MAGAZİN , 25 Temmuz 2021 Pazar, 15:42
İrem Derici: Beni bir öldüremediniz!

İrem Derici öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelerek kuaför salonunda kişisel bakımını yaptırdı. Çıkışta muhabirler ile karşılaşan ve objektiflere poz veren İrem Derici, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Geçtiğimiz hafta tatil yaptığı Çeşme'de hastalanan ve serum takılı hali ile haber olan Derici'nin "Geçmiş olsun, tatilde hasta olmuşsunuz?" sorusuna verdiği cevap şaşırttı.

"Beni bir öldüremediniz, ölmeyeceğim." diyen ünlü şarkıcı, "Hafif birşey atlattım. Hastaneye girmedim bile, serum bağlatıp çıktım. Kahkaha atarak çektiğim fotoğraftan abarttınız da abarttınız. Hiçbir şeyim yoktu, bazen çok abartıyorsunuz." diyerek haberlere açıklık getirdi.

Sohbetin ardından "Acelem var arkadaşlar sonra görüşürüz." diyerek gazetecilerin yanından ayrılan Derici, kısa bir süre de alışveriş yaptıktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR