İş dünyası destek verdi
Anadolu Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Eyüp Kutlucan ve Yönetim Kurulu, Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti. Ağırlıklı olarak ekonomi gündemi ile Bursa’daki son gelişmelerin ele alındığı toplantıda İDO’nun özelleştirme sonrası uygulamaya başladığı kademeli fiyat politikası da tartışıldı.
EKONOMİ , 23 Haziran 2012 Cumartesi, 09:45
İş dünyası destek verdi
Orta ve küçük ölçekli işletmelerin ekonomi için ürettiği katma değerin her geçen gün arttığını vurgulayan ANASİAD Başkanı Eyüp Kutlucan, halen mecliste bulunan teşvik yasasının netleşmesi ile birlikte, işletmelerin üretim ve istihdam gücünde fark edilir bir artış olabileceğinin altını çizdi.

ANASİAD heyetini yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kabul eden BALKANSİAD Başkanı Naci Şahin, ülkeye ve Bursa’ya değer oluşturacak her türlü çalışmada ANASİAD ile ortak hareket etmeye hazır olduklarını vurguladı. Şahin, “Körfez çevre yolu, demiryolu projeleri Bursa için önemli birer fırsat. Bursa marka kent olabilmek için tüm eksiklerini bir an önce belirleyip, çalışmalı.

Sivil toplum kuruluşlarına da ciddi görev düşüyor” dedi. Şahin, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ve üyemiz Sayın Recep Altepe’nin Burulaş bünyesinde bir deniz ulaşım şirketi kurmaya yönelik çıkışını yerinde buluyorum. Rekabet olmadığı sürece bu uygulamalar can sıkmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR