İşsizlik can aldı!
Adana'da üniversite mezunu olmasına rağmen iş bulamadığı için psikolojisi bozulan genç kız, psikiyatristten çıktıktan sonra intihar etti.
GÜNDEM , 17 Mayıs 2015 Pazar, 14:58
İşsizlik can aldı!
Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi 60086 sokak İş Bankalılar Sitesi C Blokta meydana geldi.

İddiaya göre, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Bölümü'nden mezun olan Ç.B bir türlü iş bulamadı. Bu nedenle bunalıma giren Ç.B'nin psikolojisi bozuldu. Genç kız ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Ancak anne ve babasının fark etmesiyle kurtuldu. Bu durumdan endişe eden baba ve annesi kızlarını özel bir psikiyatriste götürerek tedavi ettirmeye başladı.

Psikiyatrist, Ç.B'ye ilaç tedavisi başlattı. Genç kız tedavi olurken de iki kez ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Ç.B hala iş bulamamasını kedisine dert edindiği için bir türlü bunalımdan çıkamadı. 15 Mayıs 2015 günü de annesi, kızını da yanına alarak psikiyatriste kontrole gitti. Psikiyatrist, "Ç.B her an intihar edebilir. İntihara çok meyilli acilen bir kliniğe yatması gerekiyor" dedi. Ancak Ç.B kliniğe yatmayı reddetti. Ne annesi ne de psikiyatrist genç kızı kliniğe yatmaya ikna edemedi. Bunun üzerine psikiyatrist genç kıza ilaç yazdı.

Anne ve genç kız psikiyatristen çıktı. Anne ilaçları almak için eczaneye giderken, genç kız eve geçeceğini söyledi. Anne eczaneye giderken genç kız koşarak eve gelip dama çıktı.


Genç kız, karşı damda güvercin uçuran Recai Bayram'ın "Dur atlama" demesine rağmen 4 katlı binanın damından aşağı atladı. Recai Bayram hemen 112 Acil Servisi aradı. Olay yerine gelen ekipler genç kızı özel bir hastaneye götürdü ancak kafası üstü düşen genç kız boynu kırıldığı için hayatını kaybetti. Genç kızın cenazesi daha sonra adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Otopsinin ardından genç kızın cenazesi yakınları tarafından alınarak toprağa verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR