İstanbul'da transfer zirvesi
Erkan Kamat, transferde geç kalmadıklarını, hafta sonu Ertuğrul Sağlam ve İbrahim Yazıcı ile yapacakları görüşmede somut kararlar alacaklarını açıkladı. 
BURSASPOR , 15 Haziran 2012 Cuma, 08:36
İstanbul'da transfer zirvesi
 Bursasporlu taraftarlar takımlarının transferde henüz net bir adım atmamasının sıkıntısını yaşarken, yönetim kurulu üyesi Erkan Kamat, "Henüz geç kalınmış bir durum yok" açıklamasını yaptı. Transferde birçok oyuncu ile temas halinde olduklarını belirten Kamat, “Yurt içi ve dışından birçok oyuncu ile temas halindeyiz. Ertuğrul hocamızın oluşturduğu liste üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Biz hata yapmadan nokta transferi yapmanın peşindeyiz" diye konuştu.  

PANİĞE GEREK YOK

Erkan Kamat, birkaç gün içinde kamuoyu ile bazı isimleri paylaşma noktasına gelebileceklerinin altını çizerek, "Görüştüğümüz isimlerin bazıları şu an dillendirilse de hala kamuoyuna yansımayan bazı oyuncularla temas halindeyiz. Transfere son şeklini hafta sonu vereceğiz. Yurtdışında bulunan teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve başkanımızla birlikte İstanbul'da üçlü bir zirve yapacağız. Buradan çıkacak kararlarla transfer şekillenecek. Paniğe gerek yok" ifadelerini kullandı.


Emrah GÜLER

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR