İşte herkesin konuştuğu o genç kız
Antalya’da 7. kattan düşen, şans eseri 6'ncı kat balkon demirlerine tutunan ve buradan kendini 5'inci kat balkonuna atan genç kız konuştu. İnanılmaz olaydan sadece parmağında 1 kırıkla kurtuldu...
GÜNDEM , 25 Haziran 2015 Perşembe, 16:26
İşte herkesin konuştuğu o genç kız
Antalya’nın Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi’ndeki evlerinin yedinci kat balkonundan beşinci kata düşen 19 yaşındaki lise 4’üncü sınıf öğrencisi Aybüke Metin, bir gün sonra hastaneden taburcu oldu. Düştüğü balkonda sadece sağ el baş parmağı kırılan, ayak ve elinde morluklar, boynunun altında da çizik bulunan Aybüke Metin, olay gününü anlattı.
 
6. KATIN DA DEMİRİ KIRILMIŞ...
 
Elinde bileklik bulunan Aybüke Metin, dershane dönüşü evde oturduklarını ve hava almak için balkona çıktığını hatırlattı.
O gün oruçlu olduğunu ve ellerini balkon demirine dayadıktan sonra gözünün karardığını aktaran Metin, “Düşerken 6. katın demirine tutunmuşum. O demir kırıldıktan sonra 5. kat balkonuna düşmüşüm. Çeneme sert bir cisim geldi ama hatırlamıyorum. Düştüğüm daire boş olduğu için itfaiye merdivenle balkona ulaşmış ve kapıyı açmış. Sağlık ekipleri beni uyanık tutmak için uğraşıyordu. Ama hatırlayamıyordum” dedi.
 
KORKUYORDUM SADECE, BACAKLARIM UYUŞUKTU
 
Sağlık ekiplerinin tüm sorularına cevap veremediğini hatırlatan Metin, “Korkuyordum sadece. Bacaklarım ve kollarım uyuşuktu. Kapı kırılıp açılınca içeri girdiler. Gözlerim açıktı ve çevremdeki herkes korku içindeydi. Ambulansta da uyumaya çalıştım. Hastanede 18 saat kaldım. Sonra taburcu oldum. Şu an sağ el baş parmağımda çatlak var. Kolumda, ayağımda, sırtımda boynumda morluk var” diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR