İşte o vicdansız!
Bahçelievler'de üniversite öğrencisi Fatima Nur Çelik'e tecavüz ettikten sonra öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlının, apartmanın güvenlik kamerasına yakalandığı ortaya çıktı.
GÜNDEM , 15 Ekim 2012 Pazartesi, 13:32
İşte o vicdansız!

Önceki gece Bahçelievler Yenibosna Hürriyet Mahallesi Güneşli Sokak 5 nolu apartmanda meydana gelen olayda üniversite öğrencisi Fatima Nur Çelik (20), arkadaşıyla kaldığı evde, elleri ve ağzı bantlanmış yarı çıplak bir şekilde ölü olarak bulunmuştu. Olayın ardından inceleme başlatan polis apartmandaki güvenlik kamerasına yakalanan evli ve bir çocuk babası C.K.'yı gözaltına almıştı. Emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf eden zanlı tutuklanmıştı. Tüyler ürperten cinayeti aydınlatan güvenlik kamerası görüntüleri ise basına dağıtıldı.

Apartmanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, saat 15.11'de apartmana gelen zanlı, zile basıyor. Kapının açılmasının ardından içeri giren C.K., saat 16.50'de ise apartmanın önüne çıkıyor. Burada sigara içip etrafı gözetleyen zanlının rahat tavrı dikkat çekiyor. Yaklaşık 1.5 dakika dışarıda bekledikten sonra tekrar apartmana giren zanlı, saat 17.52'de ise hızlı adımlarla apartmandan ayrılıyor.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR