İşten erken gelen kadın, erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! TikTok'ta...
Aldatıldığından şüphelenen ve eve normal saatinden erken gelen kadın, erkek arkadaşını başka bir kadınla yakaladı. O anları cep telefonuna kaydeden aldatılan kadın, görüntüleri sosyal medyadan paylaştı.
MAGAZİN , 22 Ocak 2021 Cuma, 09:45
İşten erken gelen kadın, erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! TikTok'ta...

Aldatıldığından şüphelenen ve eve normal saatinden erken gelen kadın, erkek arkadaşını başka bir kadınla yakaladı. O anları cep telefonuna kaydeden aldatılan kadın, görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Erkek arkadaşının kendisini aldattığından şüphelenen bir kadın, işten eve her zamankinden daha erken geldi.

ALDATILDIĞI ANLARI VİDEOYA ALDI

Sessizce eve giren kadın, erkek arkadaşını başka bir kadınla odada bastı. O anları cep telefonu ile kayda alan genç kadın, videoyu daha sonra sosyal medya devi TikTok'taki hesabından paylaştı.

"SUÇÜSTÜ YAKALADIM"

Kadın o anları, "Erkek arkadaşımın beni aldattığından şüphelendim. O nedenle beklemediği bir anda eve erkenden geldim. Ve kendisini suçüstü yakaladım" ifadeleri ile paylaştı.

"SEVGİLİSİ İLE ARTIK CADDELERDE YAŞAR"

Videoyu izleyen TikTok kullanıcıları, aldatılan kadına büyük destek verdi. Kadın, bir kullanıcın kendisine "Ben olsam ilişkiyi hemen bitirirdim" yorumuna ise "Zaten ilişkimi bitirdim. Bundan sonra benimle yaşamayacak. Sevgilisi ile artık caddelerde yaşar" sözleriyle cevap verdi. Video kısa süre içince yüz binlerce kişi tarafından izlendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR