İstifası olay olmuştu! Yeni görevi belli oldu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında bakanlık müşavirliğine TEİAŞ Genel Müdürlüğü'nden istifa eden Kemal Yıldır atandı.
EKONOMİ , 03 Haziran 2015 Çarşamba, 10:10
İstifası olay olmuştu! Yeni görevi belli oldu
Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Ekonomi Bakanlığında açık bulunan bakanlık müşavirliğine Süleyman Erdoğan atandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında bakanlık müşavirliğine Kemal Yıldır atanırken, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Sait Özdil başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sinop İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erol Saraçoğulları ile Trabzon İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sabri Topbaş, başka bir göreve atanmak görevlerinden alındı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdür Yardımcılığına Önder Göçmen, Tasfiye Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet Metin, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdür Yardımcılığına İlhan Polat atandı. Kalkınma Bakanlığı Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğüne Ahmet Alper Eğe getirildi. Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp Maliye Bakanlığı vergi müfettişliğine atanırken, boşalan Sakarya Vergi Dairesi Başkanlığına ise vergi müfettişi Ahmet Çelik getirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR