İYİ Parti Bursa'da Selçuk Türkoğlu dedi!
İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi İbrahim Yazıcı Stadyumun'nda gerçekleşti. 2 adaylı gerçekleşen kongrede adaylar Selçuk Türkoğlu ve Yüksel Yılmaz olurken 603 delegeden 348 oy ile kazanan isim Selçuk Türkoğlu oldu.
BURSA , 16 Ağustos 2020 Pazar, 17:26
İYİ Parti Bursa'da Selçuk Türkoğlu dedi!

HABER | Merve ÖZDEMİR

İYİ Parti Genel Başkanı ve Bursa Milletvekili Ahmet Erozan'ın divan başkanlığında gerçekleşen İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi'nin kazanan ismi belli oldu.

Mevcut İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır'ın aday olmadığı kongrede 587 delege oy kullandı.

348 delegenin oyunu alan Selçuk Türkoğlu İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı görevine geldi.

Türkoğlu açıklamasında, "İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı'na her kesimden mağdurun yanında verdiğim mücadelemle huzurunuzdayım. İYİ Parti'yi Bursa'da herkese anlatmak, İYİ Parti'nin Türk demokrasisinin oksijen çadırı olduğunu anlatmak, vatandaşın kendini güvende hissedeceğini ifade etmek üzere huzurunuzdayım. Yorulmak bilmeksizin ev ev Bursa'yı arşınlamak için buradayım. Kimseyi ötelemeden, yüzümüzden tebessümü eksiltmemek için huzurunuzdayım. Aziz Türk milletinin bize verdiği bu millet adına, sesiniz olmak, daha etkin bir muhalefet olmak adına arkadaşlarımızla birlikte huzurunuzdayım." dedi.

Divan Kurulu Başkanlığını İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan üstlenirken, kurulda yer alan diğer isimler, Hasan Toktaş, Ayşegül Özyiğit Gül, Hatice Deniz, Emre Furkan Oruç oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR