İznik filede buluştu
İznik 2. Kaymakamlık Kupası'na ilginin her geçen yıl arttığını belirten Kaymakam Ali Hamza Pehlivan, "Centilmence mücadele eden tüm takımlarımızı tebrik ediyorum" dedi.
BURSA'DA SPOR , 13 Mart 2017 Pazartesi, 07:59
İznik filede buluştu

İznik Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvalarda şampiyonluk kupaları sahiplerini buldu. Toplam 16 takımın katıldığı voleybol turnuvasında şampiyonluğa ulaşan Türkiye Gençlik Vakfı İznik Temsilciliği'ne kupasını Kaymakam Ali Hamza Pehlivan verdi. Organizasyonu ikinci sırada bitiren Büke Koleji kupasını Belediye Başkanı Osman Sargın'ın elinden alırken, üçüncü sıradaki İznik Gençlik Meclisi'ne Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Taha Hasbutcu ve dördüncü olan Akbulut İnşaat'a da Hâkim Mutlu Özkaya kupasını takdim etti.

ARTARAK DEVAM EDECEK

Tenis müsabakalarında dereceye giren 25-35 yaş grubundaki birinci Mustafa Kocaman ile 35-45 yaş grubunda birinci olan Mahmut Nalbantoğlu'na ise ödüllerini AK Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek verdi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, müsabakalarda yarışan sporcuları tebrik ederken, İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan da şu ifadeleri kullandı; "Sporun önemi sporun insan yaşamındaki önemli bir unsur olduğunu hep birlikte kavramamız gerekli. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz turnuvaya bu ilgi olduğu sürece önümüzdeki yıllarda da müsabakalar artarak devam edecektir."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR