Jada Pinkett Smith: Rahatsız edici olsa da sağlıklı!
Dünyaca ünlü aktör Will Smith'in eşi Jada Pinkett Smith, ilişkilerle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Çiftlerin birbirlerine karşı dürüst ve açık olması gerektiğini savunan Smith, bu tip konuşmaların rahatsız edici ama çok sağlıklı olduğunu da sözlerine ekledi.
MAGAZİN , 28 Ekim 2021 Perşembe, 20:35
Jada Pinkett Smith: Rahatsız edici olsa da sağlıklı!

Hollywood yıldızı Will Smith ile 1997 yılından bu yana evli olan Jada Pinkett Smith, sunuculuğunu üstlendiği 'Red Table Talk' adlı sohbet programında Gwyneth Paltrow'u konuk olarak aldı.

"KİMSE SİZİN ZİHNİNİZİ OKUYAMAZ Kİ!"
Paltrow ile evli çiftlerin ilişkileri hakkında konuşan Smith, "Bu şöyle bir durum; güzel, eğer beni seviyorsan bilmek zorundasın. Eğer beni seviyorsan zihnimi okumak zorundasın. İşte bu çok büyük bir tuzak!" dedi. Gwyneth Paltrow da bu konuyla ilgili "Birisi sizin zihninizi okuyamaz ki" ifadelerini kullandı.

"RAHATSIZ EDİCİ OLSA DA SAĞLIKLI"
Jada Pinkett Smith, daha sonra "Bana neye ihtiyacın olduğunu, ne istediğini söylemelisin. Ve hepsinin de ötesinde ben de bu konuda sorumlu olduğumu biliyorum." dedi. Smith, çiftler arasındaki bu tip konuşmaların rahatsız edici ama çok sağlıklı olduğunu da sözlerine ekledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR