Jandarma komutanından şehit ailelerine bayram ziyareti
Osmaniye İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, beraberinde eşi Aytül Tombul ile birlikte Ramazan Bayramında şehit ailelerini ziyaret etti.
GÜNDEM , 25 Mayıs 2020 Pazartesi, 20:25
Jandarma komutanından şehit ailelerine bayram ziyareti

Albay Zafer Tombul ve eşi, Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ile birlikte ilk olarak, 2006 yılında Bingöl'ün Genç İlçesi Yazkonağı kırsalında teröristlerce döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Adil Karagöz'ün eşi Yasemin Karagöz'ü, Raufbey Mahallesindeki evinde ziyaret etti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleşen ziyaretin ardından, Alibeyli Mahallesinde oturan Gazi Jandarma Uzman Çavuş Bülent Öz ve ailesi ziyaret edildi.

Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ve onlara sonsuz saygı ve minnet duyduklarını söyledi. Şehit eşi Yasemin Karagöz ve Gazi Bülent Öz ise ziyaretlerinden dolayı Albay Zafer Tombul ve eşi Aytül Tombul ile Dernek Başkanı Durmuş Öksüz'e teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR