Jani Atanasov'dan Bursaspor taraftarına övgü!
Yeşil Beyazlılar'ın genç Makedon futbolcusu Jani Atanasov Bursa'da taraftarın desteği sayesinde kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmediğini açıkladı.
BURSASPOR , 23 Ekim 2019 Çarşamba, 09:06
Jani Atanasov'dan Bursaspor taraftarına övgü!

Bursaspor'un genç futbolcusu Jani Atanasov basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Makedonya U21 Milli Takımı'nda forma giyen ve son davet edildiği dönemde iki gol atan Atanasov basın toplantısına bu konuya değinerek başladı. Genç futbolcu, "Uzun süredir milli takımda forma giyiyorum. Bu sefer iki gol attım. Aslında gol atmam çok önemli değil. Benim için ülkem adına forma giymek büyük bir zevk. Ülkem küçük bir ülke. Bizler ülkemin daha iyi yerlere gelmesini ve Avrupa Kupaları'nda mücadele etmesini istiyor ve bunun için çalışıyoruz" dedi.

Ümraniyespor maçında zor bir rakibe karşı önemli bir galibiyet elde ettiklerini belirten Jani Atasanov, "rakibimizi hazırlık maçlarından biliyorduk. Gelmeden önce ikinci sıradaydılar. Belki sahada iyisini yapamadık ama son 10 dakikada 2 gol bularak kazanmasını başar-dık." diye konuştu. Taraftarla arasında kurulan bağ hakkında da görüşlerini aktaran genç krampon, "Bana geldiğim ilk günden beri çok sıcak bir ilgi gösteriyorlar. Onlar sayesinde kendimi evimde gibi hissediyorum. Şunu defalarca söyleyebilirim ki onlar Türkiye'nin en iyi taraftarı." ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR