Kabül edemiyorum
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da Sivasspor'dan alınacak bir puanın iyi gibi gözükebileceğini ancak skoru 2-0'a getirdikleri ve daha da artıracak pozisyonları buldukları maçın 2-2 sona ermesinin çok hoş olmadığını belirtti.
BURSASPOR , 08 Ekim 2012 Pazartesi, 11:02
Kabül edemiyorum

İlk golü kornerden, ikinci golü yan toptan yediklerini anlatan Sağlam, adam paylaşımındaki sıkıntılar ve oyunu takip etmemenin kendilerine pahalıya mal olduğunu ifade etti. Sağlam, ilk golü yiyene kadar rakibe çok pozisyon vermediklerini dile getirerek, "Daha az hata yapmaya çalışıyoruz. Bu gibi karşılaşmalar bedeli ağır olsa da gelecek adına bizi daha iyi duruma getirecek dersler veriyor. Bunları değerlendireceğiz. Güzel, keyifli bir karşılaşma oldu, iki takımı da tebrik ediyorum" dedi.

İki oyuncuyu uyaracağız
Oyunun 2-0'lık galibiyetten bu duruma gelmesini kabul edemediğini sözlerine ekleyen Sağlam, "Bu şekilde kaybedilen 2 puan bizi üzdü" açıklamasını yaptı. Ozan İpek ile Vederson arasında maç sırasında yaşanan tartışmaya da değinen Ertuğrul Sağlam, gerginliğin hoş olmadığını, iki oyuncuyu da uyaracaklarını söyledi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR