Kadın korosundan Bozbey'e ziyaret
Nilüfer Kadın Korosu, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret etti.
BURSA , 13 Haziran 2017 Salı, 12:16
Kadın korosundan Bozbey'e ziyaret

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde 2005'te kurulan ve zaman içerisinde sayısı 100'ü aşan konserleriyle vatandaşların gönlünde farklı yer edinen Nilüfer Kadın Korosu, Başkan Bozbey'i ziyaret etti. 2016-2017 sezonunu tamamladıklarını belirten Koro Şefi Dr. Aysel Gürel, Başkan Bozbey'e hem sezon çalışmaları hem de önümüzdeki dönem gerçekleşecek faaliyetlerle ilgili bilgi verdi.

Sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Bursa'nın yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında verdiği konserlerle büyük beğeni toplayan Nilüfer Kadın Korosu'nun Hollanda ve İtalya'da verdiği konserlerle ilgili bilgi aktaran Şef Dr. Aysel Gürel, "Yurt içindedernekler yararına çok yoğun bir programla konserler verdik. Mart ayında Amsterdam, mayıs ayında da Roma'da sahne aldık. Türk kültürünü, Türk kadınını tanıtmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yurtdışında konserler sonrası, konseri izleyen yabancılardan aldığımız yorumlar inanılmaz keyifli" dedi.

Şef Gürel, Başkan Bozbey'e koronun kuruluşundan buyana geçen 12 yılda gösterdiği yakın ilgi ve destek için teşekkür etti.
Koronun çalışmalarını yakından takip ettiğini, fırsat buldukça konserleri de izlediğini hatırlatan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Kadın Korosu'nun Nilüfer'i ve kadınlarımızı çok güzel bir şekilde temsil ettiğini belirterek kutladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR