Kadın öğretmen çıplak fotoğraflarını gönderince...
İki çocuk annesi öğretmen bir öğrencisine cinsel saldırı gerçekleştirmesinin yanı sıra başka bir öğrencisine de uygunsuz fotoğraflar göndermekten 3 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya...
DÜNYA , 30 Kasım 2016 Çarşamba, 16:36
Kadın öğretmen çıplak fotoğraflarını gönderince...
ABD'nin Connecticut eyaletinde bulunan Madison şehrinde bir lisede İngilizce öğretmenliği yapan 39 yaşındaki  Allison Marchese hakkında iki öğrencisine cinsel istismar uyguladığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu. 
 
Alfroed savunmasına göre Allison Marchese hiçbir suçunu itiraf etmedi, ancak savcıların kadının yargılanması için yeterli kanıtları olduğu kabul edildi.

Cinsel eylemli, göz kırpmalı ve flörtöz olduğu söylenen mesajların çoğunlukla Instagram sayfasından gönderildiği belirtildi.
 
İlişki yaşadığı öğrencilerine babasının mafya bağlantılarının olduğunu söyleyen kadın, herhangi birisine ilişkilerinden bahsetmesi durumunda "bir daha futbol oynayamayacağını" söyleyerek tehdit ettiği öğrenildi.

Allison'ın eşi Robert Marchese, soruşturma sırasında polislere eşinin "sosyal medyaya takıntılı" hale söyledi.  Ayrıca kadının genç öğrencileriyle uygunsuz ilişkisini kabul ettiğini belirtti. 
 
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR