Kadın öğretmen öğrencisiyle ilişkisini itiraf edince...
14 yaşındaki erkek öğrenci, kızların ilgisini çekebilmek için sınıf tahtasına telefon numarasını yazdı, öğretmeni aradı. Öğrencisiyle pek çok kez birlikte olan öğretmen, suçlu bulundu.
DÜNYA , 15 Mayıs 2015 Cuma, 15:04
Kadın öğretmen öğrencisiyle ilişkisini itiraf edince...
ABD'nin Florida eyaletinde yaşanan olayda, 2 çocuk annesi Irene Khan öğrencisiyle olan uzun süreli ilişkisini itiraf etti. Mahkemede suçluluğunu kabul eden kadın öğretmen, hapis cezasından kurtuldu. 

34 yaşındaki Khan, öğrencisinin kızların ilgisini çekmek için sınıf tahtasına yazdığı numarayı aradı ve öğrencisiyle mesajlaşmaya başladı. Yerel bir motelde buluşan çift cinsel ilişkiye girdi. Yaklaşık 1 yıl süren ilişkilerinde, çift, öğretmenin evinde ve arabasında birlikte oldu.

Skandalın ortaya çıkmasından önce, öğretmenin öğrencilere dövmelerini göstermek gibi uygunsuz davranışlarından dolayı okuldan atıldığı öğrenildi.

Hapis cezası almayan öğretmene, 2 yıl kamu kontrolü ve 10 yıl boyunca şartlı tahliye cezası verildi. Öğretmenin bu süre zarfında kendi çocuğundan başka çocuğa yaklaşması ve Noel Baba kıyafeti gibi çocuklara hitap eden kıyafetler giymesi yasaklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR