Kadına çarpıp kaçan sürücüyü otomobil parçaları yakalattı
Esenyurt TEM Otoyolu'nda kimliği belirlenemeyen kadına çarpıp ölümüne neden olan ve kaçan sürücü yola düşen otomobil parçalarından iz süren Esenyurt Asayiş Büro ekiplerince yakalandı. Adliyeye sevk edilen sürücü " İnsan olduğunu görmedim. İşlerimi hallettikten sonra gelip ifade verecektim" diye konuştu.
GÜNDEM , 29 Temmuz 2020 Çarşamba, 15:33
Kadına çarpıp kaçan sürücüyü otomobil parçaları yakalattı

Kaza geçen cumartesi saat 18.00 sıralarında Tem Otoyolu Ankara istikametinde meydana gelmişti. İlk belirlemelere göre karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kadına aracıyla çarparak ölümüne neden olan sürücü de kaçmıştı.

OTOMOBİL PARÇALARINDAN iZ SÜRÜLDÜ

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri olay yerini gören kamera olmayınca kaza yerinde otomobilden düşen parçalardan kaçan sürücünün izini sürdü. Olası istikametlerde çalışmalar yapan polis ekipleri titiz çalışmalar neticesinde kaçan sürücünün iş yerine ulaştı.

73 yaşındaki Turhan A. iş yerinde gözaltına alınarak karakola götürüldü. Karakoldaki işlemlerinin ardından sürücü adliyeye sevk edildi.

Kadına çarparak ölümüne neden olan sürücü karakol çıkışında "Aniden bir ses duydum. Şaşırdım. Şuurumu kaybettim. Duramadım ama insan olduğunu görmedim. İşlerimi hallettikten sonra gelip ifade verecektim" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR