Kaftancıoğlu'ndan fotoşoplu paylaşıma sert tepki!
AK Parti Küçükçekmece belediye meclis üyesi Hamza Gönenç, muhalefet liderlerini teröristlerle bir arada gösteren fotoşoplu skandal bir fotoğraf paylaştı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, fotoğrafa sert tepki göstererek "Terör örgütü üyeleriyle fotoğraftaki siyasetçileri sadece fotoşopla yan yana getirebilirsiniz" dedi.
GÜNDEM , 01 Temmuz 2020 Çarşamba, 11:02
Kaftancıoğlu'ndan fotoşoplu paylaşıma sert tepki!

AK Parti'nin Küçükçekmece belediyesi meclis üyesi Hamza Gönenç, kişisel sosyal medya hesabından muhalefet liderlerini teröristlerle yan yana gösteren fotoşoplu skandal bir paylaşımda bulundu. Fotoğrafın üzerine de, "Ya Rabbi bunları ve sevenlerini ahirette de ayırma" yazdı.

AK Partili meclis üyesinin bu çirkin paylaşımı çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından tepkiyle karşılandı. Gönenç'in fotoşoplu fotoğrafta yer verdiği CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AK Partili meclis üyesine sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi.

Kaftancıoğlu, Hamza Gönenç hakkında yasal süreci başlatacaklarını belirterek, "Siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum" diye sordu.

"MECZUP"

Canan Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı:

* AK Parti'nin Küçükçekmece meclis üyesi Hamza Gönenç isimli meczup fotoşop bir fotoğraf paylaşmış. Yasal süreç elbette başlatılacak ancak dikkat çekmek istediğim asıl husus terör örgütü üyeleriyle fotoğraftaki siyasetçileri sadece fotoşopla yan yana getirebilirsiniz. Anlatabildim mi?

* Ve siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum. Buyrun birlikte takip edelim...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR