Kamat: Daha fazla güveniyorum
Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Bursa Hakimiyet aracılığıyla camiaya iki önemli konuda seslendi. Teknik direktör Mustafa Er'in görevinin başında olduğunu ve olacağını söyleyen Kamat, kadro dışı bırakılan Sedat Dursun ve Serdar Özkan'ın durumlarına da açıklık getirdi.
BURSASPOR , 29 Ekim 2020 Perşembe, 08:15
Kamat: Daha fazla güveniyorum

Bursaspor'un iki Ege deplasmanı, Menemenspor ve Akhisarspor maçlarından puan çıkaramaması birtakım söylentileri de beraberinde getirmişti. Akhisarspor yenilgisi sonrası yönetimin teknik direktör Mustafa Er'le yollarını ayırdığı şeklinde ortaya atılan iddialar bizzat Erkan Kamat yönetimi tarafından yalanlanmıştı. Teknik direktör Mustafa Er takımın başında çalışmalarını sürdürürken tartışmalara son noktayı Bursaspor Başkanı Erkan Kamat koydu. Sönmez Medya aracılığıyla Bursaspor camiasına seslenen Erkan Kamat gündemi meşgul eden teknik direktör Mustafa Er ve kadro dışı bırakılan Sedat Dursun ile Serdar Özkan'ın durumlarına açıklık getirdi.

HAKLI VE DOĞRU SEBEPLER VAR

Bursa Hakimiyet'e konuşan Erkan Kamat, teknik direktör Mustafa Er'in görevinin başında olduğunu ve olacağını belirterek, "Teknik direktörümüz Mustafa Er'e bugüne kadar ne kadar çok güvendiysem, bundan sonrası için de daha fazla güveniyorum." diyerek genç teknik adamın yanında olduğunu net bir dille ifade etti. Yönetim kurulu kararıyla kadro dışı bırakılan Sedat Dursun ve Serdar Özkan konusuna da açıklık getiren Kamat, "Onlarla ilgili aldığımız kararda mutlaka haklı ve doğru sebeplerimiz vardır." sözleriyle kararlarının arkasında olduğunu deklare etti. Erkan Kamat birkaç gün içinde camianın beklediği açıklamayı yapmayı planladığını da kaydetti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR