Karaman isyan etti
Avrupa’dan elenmenin tek sorumlusu olarak kendisinin gösterilmesine tepki gösteren Hikmet Karaman, yaşadıklarını düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklayacağını söyledi.
BURSASPOR , 10 Ağustos 2013 Cumartesi, 10:24
Karaman isyan etti

Bursaspor’da görevine son verilen teknik direktör Hikmet Karaman, yönetimin kendisine yönelik tavrının daha ilk günden itibaren olumsuz olduğunu söyledi. Avrupa’dan elenmenin faturasının kendisine kesilmesine üzüldüğünü belirten Karaman, “Benim yaşadıklarımı herkes gördü. Benim istediğim oyuncular alınmadı, bunun üstüne yapılan transferler benden gizlendi. Keşke, yönetim dün akşam benimle oturup konuşsaydı. Fikrimi alsaydı. Bende onların önünü açsaydım” dedi.

TRANSFERİ GİZLEDİLER

İki aydır yaşadıklarını bugün veya yarın yapacağı basın toplantısıyla anlatacağını ifade eden Karaman, “Yöneticiler bana gelip açık açık 'seninle zaten çalışmayacağız' bile dediler. Biz buna rağmen elimizden gelen gayreti gösterdik. Bir teknik direktörden transfer gizlenmez. Yapılan transferlerden son dakikada haberim oldu. Benim kimseye kırgınlığım yok. Ancak belirttiğim gibi keşke benimle oturup, konuşulup bir karar alınsaydı. Hiç çekinmeden söylüyorum, o an helalleşirdim. Bunu yapmadılar. Sonra da yenilginin faturasını bana kesiyorlar” diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR