Kardashian kalçası yaptırmak için Türkiye'ye geldi. Sonuç...
İngiltere'de yaşayan Jade Stafford, kalça operasyonu geçirmek ve liposuction yaptırmak için Türkiye'de bir klinikle anlaştı. Operasyonun ardından vücudu anormal bir şekilde morarmaya başladı.
GÜNDEM , 31 Mart 2018 Cumartesi, 15:18
Kardashian kalçası yaptırmak için Türkiye'ye geldi. Sonuç...

25 yaşındaki Jade Stafford, Türkiye'de bir klinikte sırtından yağ aldırmak ve kalçalarına 'Kardashian' estetiği yaptırmak için 3 bin pound ödedi. İşlemin ardından morfine alerjisi olduğu tespit edilen Jade'in ameliyattan sonra 7 gün dinlenmesi tavsiye edildi. Ancak 7 gün hastanede kalmak istemeyen Jade iki gün sonra hastaneden çıktı.

Jade hastaneden çıkarken düzensiz kalp ritmi ve akciğer sıkıntısı vardı. Genç kadın hastaneden çıktıktan sonra kalça göğüs ve karın bölgesinin tamamı morarmaya başladı. İngiltere'de gittiği doktorlar göğsündeki morarmanın operasyon sırasında kalp krizi geçirmesinin ve doktorların kalp masajı uygulamasının sonucu olabileceğini söyledi.

Jade, "İnsanların bana sadece morfine alerjin var diyerek aldatmasından dolayı öfkeliyim" dedi.

İstanbul'da bulunan klinik Jade'in iddialarını reddetti. 10 Mart'ta gerçekleşen operasyonda karın bölgesine liposuction yaptık. Bu morarmaya sebep olabili CPR vermek zorunda kalsaydık elbette haberi olurdu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR