Karnı burnunda hırsız vazgeçmedi
Samsun'da 6 gün önce mahkeme tarafından doğum yapacak diye serbest bırakılan 9 aylık hamile olan 18 yaşındaki hırsız, karnı burnunda yine bir evden hırsızlık yapınca yakalandı.
GÜNDEM , 16 Aralık 2013 Pazartesi, 17:43
Karnı burnunda hırsız vazgeçmedi

Olay, İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Emine Y.(37) adlı kadın okula giden çocuğunu okul servisine bindirmek için 4. kattaki evinin kapısını çekip dışarı çıktı. Çocuğunu okul servisine bindirip 3 dakika sonra evine dönen Emine Y., anahtarla evinin kapısını açtığında koridorda 18 yaşındaki 9 aylık hamile olan Gülcan G. ile göz göze geldi.

Ev sahibi Emine Y., evde ne yaptığını sorduğunda evlerden hırsızlık suçundan çok sayıda suç kaydı bulunan Gülcan G., susadığını ve tuvalet ihtiyacını gidermek için eve girdiğini ileri sürdü. Emine Y., polise haber verdi. Olay yerine sevk edilen polisler Gülcan G.'yi gözaltına aldı. Gülcan G.'nin evin kapısını plastik aparat ile açtığı tespit edildi.

Hırsızlık zanlısı hamile kadın, Samsun Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekiplerine teslim edildi. Soruşturma sürdürülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR